Fasádne obklady

Tepelne ošetrené „fasádne dreviny“ sa stávajú najobľúbenejším stavebným materiálom už nielen v severských štátoch, ale aj v našom regióne. Niet divu, že technológia pochádza zo Škandinávie. Po takmer 10 mesiacoch trvajúcej škandinávskej zimy je čas na relax a oddych veľmi vzácny. Prečo ho tráviť neustálym natieraním drevených prvkov stavieb? Voľba tohto materiálu priniesla lepšiu kvalitu života mnohým severanom.

Ochranu drevu poskytuje kvalitná tepelná úprava, a nie olej. Nevyžaduje si ďalšie povrchové úpravy. Olej odporúčame skôr z estetických dôvodov a odtieň môžete kedykoľvek zmeniť podľa vašich predstáv. Drevo, na rozdiel od plastu, môžete natierať dnes, ale aj o pár rokov. Aj bez ošetrovania, maľovania, striekania vydrží obklad omnoho dlhšie ako klasický ošetrovaný obklad z ihličnatých európskych drevín.

V našej ponuke nájdete ponuku thermo borovicových a  jaseňových obkladov  v rôznych profiloch. Prinášame vám skutočne rôznorodé možnosti, ako si skrášliť akúkoľvek stenu, či už v interiéri alebo exteriéri.  U nás si svoje túžby splní každý.

Poznáte profily s revolučným riešením na rýchlu a jednoduchú inštaláciu? Vďaka klipovému riešeniu neuvidíte žiadne hlavy skrutiek, povrch bude pôsobiť jednoliato. Stačí jedno kliknutie a máte hotovo. Ešte nikdy nebolo také jednoduché postaviť si vlastnú fasádu.