Príslušenstvo

Veľa zákazníkov robí chybu, keď sa pri výbere terasy sústredí iba na výber terasovej dosky. Až správne zvolené príslušenstvo nechá vyniknúť krásu, eleganciu a dokonalosť vašej terasy. Urýchli montáž, napomôže vyrovnať nerovnosti podložia či zaručí bezpečné ukotvenie. Každý materiál a profil má svoje špecifiká a my máme pre vás riešenia.
Plastové či nerezové klipy a skrutky balené sólo, ale aj v pásoch bezpečne ukotvia vašu terasu. JUAN klipy prešli skúškou pevnosti na 160 kg.
Pri montáži však nezabudnite na to, že skrutky by mali byť umiestnené kolmo a nemôžu byť príliš utiahnuté. Máte málo času? V našej ponuke nájdete aj klipy, kde jedným klipom uchytíte dve dosky, a tak potrebujete iba polovičné množstvo skrutiek.

Rektifikačné terče pod terasy plnia viacero funkcií. Ponúkajú vám možnosť skombinovať drevenú terasu a dlažbu  bez ohľadu na jej hrúbku. Nastavia správny sklon podložia terasy. Použitím gumených podložiek vymedzíte správnu dilatáciu medzi hranolom a podložím terasy. Navyše stlmíte kročajový hluk, umožníte odtok vody, odvetráte hranol a vymedzíte drobné nerovnosti.

Predĺžte životnosť konštrukcie aj samotnej terasy použitím správnych doplnkov. Radi vám poradíme.